Znamy zwycięzców Instytucji Roku 2021

Szanowni Państwo,

Ostatnie 12 miesięcy to trudny dla wszystkich okres zmagania się z pandemią koronawirusa. Funkcjonowanie banków i towarzystw ubezpieczeniowych wymagało wielu dodatkowych działań związanych z bezpieczeństwem biznesowym, zachowaniem ciągłości działania  oraz dbaniem o bezpieczeństwo i zdrowie klientów. Tak szybka i sprawna zmiana priorytetów zasługuje na najwyższy szacunek i uznanie dla banków i towarzystw ubezpieczeniowych.

W konsekwencji tej nadzwyczajnej sytuacji po raz kolejny nie możemy się z Państwem spotkać osobiście, aby podsumować działania i celebrować sukcesy. Robimy więc to, jak przed rokiem, na łamach naszego wydawnictwa oraz na stronie internetowej instytucjaroku.pl.

Oddajemy na Państwa ręce 6. wydanie Instytucji Roku (do pobrania na głównej stronie instytucjaroku.pl), w którym prezentujemy zwycięzców w poszczególnych kategoriach oraz przybliżamy ogrom pracy, jaką włożyli Państwo w usprawnienia związane z dostosowaniem wszystkich procesów do bieżących warunków funkcjonowania. W tym roku rozmowy przeprowadzono z liderem każdej kategorii. Co roku staramy się Państwa czymś zaskoczyć, dlatego zachęcamy do zapoznania się z kategorią Najlepsza Obsługa Hipoteczna, gdzie oprócz banków sprawdziliśmy jak wygląda obsługa u pięciu pośredników.

Instytucja Roku od sześciu lat wyróżnia się na tle innych rankingów, a jej podstawowym celem jest podnoszenie standardów jakości obsługi a zarazem sprostanie stale rosnącym i zmieniającym się oczekiwaniom klientów. Niezmienną zasadą naszych rankingów jest to, że o wygranej nie decyduje miejsce a wynik, jaki w każdej z kategorii uzyskały oceniane instytucje, co nie ogranicza liczby nagrodzonych.

Łącznie oceniono banki i towarzystwa ubezpieczeniowe w 7 kategoriach przyznając 49 wyróżnień „Instytucja Roku”. Po raz kolejny wyłoniliśmy Najlepszy Bank, którym został BNP Paribas Bank Polska oraz Najlepszego Ubezpieczyciela, którym został PZU. Tytuł Najlepszej Placówki Bankowej w Polsce otrzymało łącznie 168 placówek. W ramach kategorii specjalnej wyróżniono działania na rzecz Społecznej Odpowiedzialności Biznesu przyznając 9 instytucjom tytuł „Instytucji Roku”.

 

Zapraszamy serdecznie do lektury i tym samym otwieramy 7. edycję Instytucji Roku.

 

Z wyrazami szacunku

dr Sebastian Łukaszewski

Prezes Zarządu